«Інтернаціональний» камбек. Що таке незламність духу?

Дослівно в перекладі з англійської comeback - «повернення». На сьогоднішній день це поняття широко увійшло в лексикон російських підлітків і часто використовується в жаргонної або спортивної тематики. Таким чином, можна сказати про камбек, що таке визначення є зрозумілим і стосовно в середовищі сучасної молоді.

Поняття «камбек» в спорті

В основному слово «камбек» вживають в командних видах спорту, коли один з клубів по ходу гри досить сильно відстає від суперника і при цьому у фіналі зустрічі виявляється переможцем. Коментуючи такі матчі, нерідко використовують епітети «неймовірний камбек» або «дивовижна самовіддача і здатність боротися до кінця». що значить камбекТакі зустрічі, коли безнадійно програє команда в підсумку вириває перемогу, надають позитивний настрій гравцям, і наступні ігри можуть бути результативними на тлі цього підйому.

Використання слова «камбек» у повсякденному житті

Що значить «камбек» у повсякденному житті, можна зрозуміти з розмов нинішньої молоді. Вони використовують дане визначення, коли хочуть сказати про повернення когось або чогось. Варто відзначити, що в цілому англомовні слова і вирази міцно засіли в лексиконі підлітків і стали більше використовуватися.

Найкращі футбольні камбеки в новітній історії

Матч збірних Німеччини та Швеції у відбірковому циклі чемпіонату світу 2014, який проходив 16 жовтня 2012 і закінчився нічиєю з рахунком 4: 4, містив у собі дивовижний шведський камбек. Німці спокійно і розмірено вели в рахунку чотири м`ячі після першого тайму і припускали без зайвого нервування довести справу до перемоги. Шведи, в свою чергу, намагалися переломити хід зустрічі і забити хоча б гол престижу. У підсумку останній гол був забитий вже в доданий час на 93 хвилині, і Швеція добилася нічиєї.

камбек у футболіФінал найпрестижнішого футбольного турніру - Ліги Чемпіонів - в 2005 році мав захоплюючий сценарій. Камбек у футболі на такому високому рівні - явище рідкісне. Тоді італійський «Мілан» у грі з англійським «Ліверпулем», здавалося б, зробив хороший заділ для перемоги і вже після перших сорока п`яти хвилин вів у рахунку три м`ячі, але англійці на те і вважаються родоначальниками футболу, тому що намагаються використовувати все для перемоги . «Ліверпуль» зрівнює рахунок і в результаті післяматчевих пенальті виграє цінний трофей.

У 2004 році у фіналі Кубка Англії зустрічаються два майстровитих клубу «Манчестер Сіті» та «Тоттенхем». Ця гра була щедра на голи і містила в собі виняткової краси камбек. Що таке футбол для англійських фанатів - говорити не потрібно, вони є найбільш затятими вболівальниками у світі. Того дня вболівальники в місті Манчестер тріумфували до ранку, адже їх клуб витягнув матч, програючи в три м`ячі по ходу зустрічі.

камбек що таке

У далекому 2001 році лондонський «Тоттенхем» також гостював у місті Манчестері і проводив матч в рамках Чемпіонату Англії з місцевим «Манчестер Юнайтед». Майстерна команда господарів до початку гри й уявити не могла, що вони будуть поступатися три м`ячі до перерви. Беззмінний сер Алекс Фергюссон ще в першій половині зустрічі випустив Сульшера, щоб якось переломити хід зустрічі, але команди пішли на перерву з рахунком 0: 3 на користь гостей. Під час паузи Фергюссон знайшов-таки потрібні слова, і два швидких проходу Бекхема разом з його передачами призвели до того, що трапився неймовірний камбек. Що таке творилося на трибунах «Олд Траффорд» - неможливо передати словами. У кінцевому рахунку «Юнайтед» провів красивий другий тайм і заслужено переміг з рахунком 5: 3.

Камбек в хокеї

Зважаючи на специфіку гри в хокей з шайбою, коли голів відбувається більше, ніж у футболі, частіше трапляється і камбек. Що таке повернення в гру хокейної команди після кількох пропущених шайб, вболівальники знають не з чуток. У кожному сезоні Національної хокейної ліги в Америці чи в Континентальній хокейній лізі у нас трапляються подібні камбеки не раз.

» » «Інтернаціональний» камбек. Що таке незламність духу?