Данило Квят: національність. Біографія Данила Квята

У 2014 році у Формулі-1 вперше виступив Данило Квят, національність якого - російська. Був час, коли ніхто не повірив би, що він зможе стати призовим пілотом. В даний час Данила вважають кращим новачком в гоночному спорті, а до складу своєї команди чемпіонів його взяла Red Bull Racing. Та не як-небудь, а на вакансію бойового пілота на майбутній 2015 рік.

Данило Квят - біографія, батьки і особисте життя

Майбутній спортсмен народився в Башкирії в 1994 році, в місті Уфа, 26 квітня. Там пройшло практично все дитинство знаменитого гонщика. даниил Квят національністьЙого батько В`ячеслав є підприємцем, в минулому був депутатом Курултаю Республіки Башкортостан, а ім`я мами - Зульфія.

У школі хлопчик захоплювався тенісом і деколи ставав призером шкільних турнірів.

Сім`я переїхала до Москви. Тут він вперше потрапив в картинговий центр - разом зі своїм батьком. Як відомо з інтерв`ю з Данилом, Квят стверджує, що всі інші захоплення в цей момент втратили сенс - за кермом карта він закохався в швидкість. На той момент хлопчиську було 9 років, і з того часу він став не просто гостем автодрому, а його регулярним відвідувачем, а з часом саме він побив рекорд траси.

Незабаром хлопчисько знайшов тут своїх перших тренерів. Це були Павло Гуськов і Павло Барамиков. Під їх чуйним керівництвом Данило вперше сів за кермо справжнісінького карта. На старт своєї першої в кар`єрі гонки спортсмен вийшов у Різдвяному Кубку Сочі з картингу («Міні») і тут же став його переможцем. В цей же 2005 Квят став учасником Чемпіонату Росії по картингу («Ракет») - тут він завоював 12-е місце в рейтингу. Результат сезону 2006 року - 13-е місце в чемпіонаті Москви, категорія «Ракет».

Тоді ж 12-річний хлопчина увійшов в команду Franco Pellegrini і з нею почав брати участь в італійському чемпіонаті з картингу MiniKart. Квят даниил національністьУчасть у чемпіонатах Італії викликало необхідність регулярних перельотів спортсмена з Росії до Італії. Зрештою завдяки батьківській підтримці хлопчик переїхав до Риму.

Італія

У Римі Данило Квят, національність якого тільки допомагала, почав ходити в школу і продовжив виступи на картингу. Перебування в Італії, на відміну від Росії, давало можливість юнакові постійно, безперервно вдосконалювати свою майстерність і набувати необхідні навички. Молодому спортсменові допомагала існуюча в країні система підготовки гонщиків. У Європі початківцям пілотам надається можливість самостійно вибирати тренерів і тут же на гоночній трасі закріплювати отримані знання. У Росії ж навпаки: на жаль, тут пілоти майже завжди надані самі собі.

2007 рік у кар`єрі Данила Квята став підготовчим до сезону 2008-ого. У 2008 році спортсмен почав працювати у складі команди Діно К`єза, але напередодні Чемпіонату Європи було вирішено перейти в іншу команду - Angelo Morsicani. За визнанням самого пілота, участь в Чемпіонаті Європи, де він зміг завоювати 3-е місце, стало поворотною точкою в його кар`єрі.

У цей час на початківця гонщика звернуло увагу керівництво команди "Лукойл Рейсінг". біографія Данила КвятаУ результаті він був включений в міжнародну програму LUKOIL Drivers Support Program.

2009 рік для Данила Квята став багатим подіями і насиченим перемогами. Йому вдалося стати переможцем Winter Cup (KF3), взяти друге місце в міжнародній серії WSK (KF3), виступаючи за команду Morsicani Racing, і знову стати на третю сходинку в Чемпіонаті Європи (KF3). Крім усього цього, він зміг прийти першим до фінішу в гонках Industrie Trophy і Margutti Trophy.

Red Bull: молодіжна команда

Влітку 2009 року біографія Данила Квята поповнилася знаковою подією.

Євген Малиновський, керівник "Лукойл рейсинг", повідав про успішне починаючих спортсменів Хельмуту Марко, співвласникові проекту Red Bull і одночасно головному мисливцеві за талантами в галузі сучасного автоспорту. Після декількох успішних стартів в Азіатсько-тихоокеанському першості Хельмут Марко звернув увагу на росіянина, і той отримав запрошення увійти до програми підтримки молодих пілотів Red Bull.

Формула-БМВ

Починаючи з серпня, перш ніж був підписаний контракт, Квят Данило, національність якого - російська, проходив як психологічні, так і фізичні тестування.

На підставі підсумків він увійшов в гоночну програму Red Bull Junior Team і став у 2010-му виступати в Formula BMW в команді Eurointernational. Тут за 8 гонок Квят зміг здобути дві перемоги і завоювати 5 подіумів.інтерв`ю з Данилом Квят

Що означає стати частиною команди Red Bull Junior? Більше не потрібно турбуватися про джерела фінансування, завдяки чому весь свій вільний час можна присвячувати виключно гонок. У той же час за менеджерські послуги і гроші компанії потрібно серйозно платити: гонщики, що підкоряються австрійської компанії, цілком потрапляють у розпорядження Хельмута Марко, втрачаючи право вибирати кар`єрний шлях. Не можна пояснити потрапляння в команду простим везінням, хоча біографія Данила Квята має й такі випадки, - сюди аби кого не беруть, виключно тих, хто заслужив. При цьому вилетіти з програми простіше, ніж в неї потрапити, - свої вміння потрібно потім підтверджувати кожен новий сезон.

Виступи на Формулі-Рено 2.0

Данило Квят, національність якого не мала значення в молодших серіях, жодного разу не дав приводу для Марко засумніватися в собі. У 2011 він зумів завоювати титул віце-чемпіона північноєвропейського кубка Формули-Renault 2.0, одночасно забравши бронзу на Чемпіонаті Європи.

У наступному сезоні серії Формула-Renault 2.0 Квят завоював друге місце, від першого його відокремила прикра помилка команди.даниил Квят біографія батьки і особисте життя Проте його успіхи були помічені, і він отримав підвищення - його перевели на щабель вище, в GP3. Квят Данило, національність російська, був помічений Російської Автомобільної Федерацією і названий пілотом року в Росії.

Успішний дебют чемпіона в GP3 2013

У Чемпіонаті GP3 2013 Квяту катастрофічно не щастило: то машина не хотіла їхати, то швидко зношувалися гума. Але все це стало лише приводом проявитися вдумливому підходу спортсмена до роботи.

Разом з фахівцями команди MW Arden він зумів розібратися в причині невдач, і покришки боліда перестали знищуватися за кілька кіл. В результаті відстає за очками Данило Квят (національність пілотів в гонках була самої різної) почав вигравати в гонках. Головне - він отримав чемпіонський титул в Абу-Дабі, вирвавши перемогу у аргентинця Факундо регалій.

Вражаюча потрапляння в Toro Rosso

Черговим етапом у кар`єрі росіянина стало запрошення в "Королеву гонок". Там раптом звільнилася вакансія: з чемпіонату і команди Red Bull пішов Марк Веббер, там його місце зайняв Даніель Ріккардо. Таким чином в Toro Rosso, дочірньої компанії Red Bull, звільнилося місце. На нього взяли відмінно проявив себе в складному сезоні GP3 Уфімцев. Він став першим пілотом, хто з GP3 перейшов на місце бойового гонщика "Королівських гонок".

Обгрунтованість вибору керівництва компанії Red Bull Данило Квят довів на ділі. На початку сезону-2014 він зміг фінішувати дев`ятим, випередивши більш досвідченого напарника в команді Жана-Еріка Верня. Подальші успіхи Данила в гонках продемонстрували всьому світу, що в Формулу-1 прийшов професійний і талановитий пілот.

даниил Квят вітчизняна команда

У березні Данило Квят, вітчизняна команда уболівальників якого з кожним днем зростає, визнаний кращим гонщиком Росії за підсумками 2013 року.

І, нарешті, Формула-1

Традиційно підопічні Red Bull набираються досвіду в молодіжній команді Формули-1 як мінімум пару сезонів. Але раптово в жовтні стало відомо, що Себастьян Феттель покидає Red Bull Racing. На з`явилася вакансію одразу ж взяли Данила Квята.

Він став пілотом Формули-1 в 20 років - унікальний випадок, більшість йде до цього роками. Йому допомогла його одержимість гонками, години, проведені спільно з інженерами для вирішення виникаючих проблем, готовність витрачати весь вільний час на тренування.

Можна з упевненістю стверджувати, що Данило Квят ще покаже себе і скористається наданим шансом - напевно оновить парочку рекордів.

» » Данило Квят: національність. Біографія Данила Квята